NVO Forumai

 

                                                              NACIONALINIS NVO FORUMAS 2023

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras (NIPC) maloniai kviečia Lietuvos nevyriausybinių organizacijų (NVO) atstovus, valstybės institucijų atstovus, merus, savivaldybių tarybų ir administracijų atstovus bei aktyvius piliečius, besidominčius NVO reikalais, dalyvauti kasmetiniame nacionaliniame NVO forume, kuris vyks 2023 m. gruodžio 7 dieną (ketvirtadienį) nuo 13:00 iki 17:00 val. nuotoliniu būdu.

Šių metų Nacionalinio NVO forumo dėmesio centre – NVOnomika 

NVO forumo tikslas – aptarti NVO finansus ir NVO bei aktyvios pilietinės visuomenės kuriamą naudą valstybei, NVO atskaitomybę bei veiklos stiprinimo galimybes. Forume bus pristatyti nauji ir esami NVO finansavimo šaltiniai bei sąlygos, kurias privalo atitikti visos NVO, siekdamos gauti Europos, Lietuvos ar užsienio valstybių finansavimą, verslo įmonių ar gyventojų paramą savo veiklos vykdymui.

Programa

I dalis: Investicijos į NVO sektorių  

II dalis: Finansavimas, kuris padeda NVO sektoriui augti  

III dalis: NVOnomika 

Su vertimu į gestų kalbą. 

Forumo vaizdo įrašą galite peržiūrėti NIPC YouTube kanale.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis el. paštu info@nisc.lt arba tel. +370 682 22102. 

 


* Nacionaliniai NVO forumai organizuojami kasmet nuo 1995 metų. Ankstesnių NVO forumų medžiaga

 

Renginys organizuojamas įgyvendinant LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą NVO informacijos ir paramos centro Nacionalinių nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektą "Savivaldybių ir NVO bendradarbiavimo skatinimas teikiant viešąsias paslaugas". 

                                                                                                                         

Nuorodos