Europe Direct centras Marijampolėje

Marijampolės Europe Direct informacijos centras (EDIC) – tai informacinė tarnyba, teikianti bendro pobūdžio informaciją apie Europos Sąjungą.

Mūsų misija - padėti Marijampolės regiono gyventojams ieškantiems informacijos apie ES politiką, institucijas, teisinę bazę, programas ir finansavimo galimybes, konsultuoti, platinti nemokamą literatūrą ir organizuoti įvairius informacinius renginius. Siekiame žadinti regiono gyventojų domėjimąsi Europos Sąjunga, skatinti piliečių diskusijas aktualiais klausimais, bei suteikti galimybę pateikti savo nuomonę, klausimus ir pasiūlymus.

Organizuodamas veiklas Marijampolės EDIC vadovaujasi bendradarbiavimo su vietos bendruomenėmis bei institucijomis principu, plečia partnerystės tinklus. Centras koordinuoja veiklą su kitais Europos Komisijos informacijos ir paramos tinklais taip užtikrindamas nuolatinę, nenutrūkstamą ir operatyvią ES ir jos institucijų informacijos sklaidą bei komunikaciją.

Marijampolės Europe Direct informacijos centras kartu su dar 9 Europe Direct centrais Alytuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje ir Visagine priklauso ~500 Europe Direct informacijos centrų tinklui visoje ES.

MUS RASITE:

Vytauto g. 20, LT-68298 Marijampolė (Dėl bibliotekos patalpų remonto centras laikinai perkeltas į "Draugystės" padalinį, Draugystės g. 5). 
Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos patalpose II aukšte
Tel. +370 677 77841, +370 343 52742

Darbo laikas:
I - IV nuo 8 iki 17 val.
V – nuo 8 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka 12 – 12.45

www.marijampole.eudirect.lt

Rašykite mums: marijampole@eudirect.lt

http://www.facebook.com/EuropeDirectMarijampole/

 

Marijampolės EDIC renginiai 2017 m.

Sausis - gruodis

Informacinių renginių ciklas įvairioms auditorijoms „Europa šiandien ir rytoj“

Sausis - gruodis

Informacinių renginių ciklas jaunimui „Mano ateitis Europoje“

Gegužė

Europos dienos šventiniai renginiai

Birželis - rugpjūtis

Linksmoji Europos diena vaikų vasaros poilsio stovykloje „Gintaras“

 

Klausk apie ES nemokamu telefonu:
(TEO) 00 800 67891011

 Paskambinę į „Europe Direct“ kontaktinį centrą pagalbą ir konsultacijas gausite savo kalba. Daugiau informacijos apie Europe Direct skambučių centrą http://bit.ly/1c12lSC


 

 

Nuorodos