Europe Direct centras Klaipėdoje

Klaipėdos Europe Direct informacijos centras (EDIC) – tai informacinė tarnyba, teikianti bendro pobūdžio informaciją apie Europos Sąjungą.

Mūsų misija - padėti Klaipėdos regiono gyventojams ieškantiems informacijos apie ES politiką, institucijas, teisinę bazę, programas ir finansavimo galimybes, konsultuoti, platinti nemokamą literatūrą ir organizuoti įvairius informacinius renginius. Siekiame žadinti regiono gyventojų domėjimąsi Europos Sąjunga, skatinti piliečių diskusijas aktualiais klausimais, bei suteikti galimybę pateikti savo nuomonę, klausimus ir pasiūlymus.

Organizuodamas veiklas Klaipėdos EDIC vadovaujasi bendradarbiavimo su vietos bendruomenėmis bei institucijomis principu, plečia partnerystės tinklus. Centras koordinuoja veiklą su kitais Europos Komisijos informacijos ir paramos tinklais taip užtikrindamas nuolatinę, nenutrūkstamą ir operatyvią ES ir jos institucijų informacijos sklaidą bei komunikaciją.

Klaipėdos Europe Direct informacijos centras kartu su dar 9 Europe Direct centrais Alytuje, Kaune, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje ir Visagine priklauso ~500 Europe Direct informacijos centrų tinklui visoje ES.

MUS RASITE:
Didžioji Vandens g. 20, LT-91246, Klaipėda
Tel./fax. : +370 46 256540
Mobilus tel. : +370 677 76207

www.klaipeda.eudirect.lt

Rašykite mums: klaipeda@eudirect.lt

http://www.facebook.com/EuropeDirectKlaipeda/

Darbo laikas:
I - IV : 9:00 – 18:00 val.
V : 9:00 – 16:45 val.

Pietų pertrauka 13:00 – 13.45 val.

 

Klaipėdos EDIC 2017 metų renginių planas

vasaris - gruodis  Renginių ciklas „Europos aktualijos“ Klaipėdos miestui ir regionui

kovas - rugsėjis „Gargždų miesto šventė“

vasaris - gruodis  Konkursas „Noriu žinoti apie ES“ Klaipėdos miestui

gegužė Europos dienos šventė Klaipėdoje

birželis - rugpjūtis  Renginių ciklas „Vaikų ir jaunimo vasaros stovyklose“

 

http://tauragesvvg.lt/uploads/images/eu_tel_symbol.jpg Klausk apie ES nemokamu telefonu:
(TEO) 00 800 67891011

 Paskambinę į „Europe Direct“ kontaktinį centrą pagalbą ir konsultacijas gausite savo kalba. Daugiau informacijos apie Europe Direct skambučių centrą http://bit.ly/1c12lSC

Nuorodos