Seminaras „Paramos telkimas ne pelno projektams: galimybės ir patirtys sutelktinio finansavimo ir aukojimo platformose“ (vyks: 2020 gruodžio 09)

ES programos „Europa piliečiams“ biuras Lietuvoje kviečia ne pelno organizacijas ir pilietinių projektų rengėjus į finansų paieškos įgūdžius plečiantį virtualų seminarą „Paramos telkimas ne pelno projektams: galimybės ir patirtys sutelktinio finansavimo ir aukojimo platformose“.

Dažnai iš organizacijų susilaukdavome klausimo, kaip dar be nacionalinių programų pritraukti lėšų savo tarptautinių projektų įgyvendinimui. Tad šiame seminare norime pakalbėti apie vieną iš pajamų pritraukimo galimybių – paramos telkimą per platformas. Apie jas seminare pakalbėsime su jas išmanančiais ar jas išbandžiusiais ekspertais:

• Vilius Stanislovaitis, knygos „Įgyvendink idėją per „Kickstarter“. Sutelktinio finansavimo vadovas“ autorius, pristatys populiariausias sutelktinio finansavimo platformas ir pabandys atsakyti į klausimą, kuri iš jų patogesnė ne pelno projektams;
• Rasa Antanavičiūtė, Lietuvos paviljono 56-oje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje komisarė, Vilniaus miesto muziejaus direktorė, pasidalins Indiegogo platformoje vykdytos paramos telkimo kampanijos operai-performansui „Saulė ir jūra (Marina)“ patirtimi;
• Giedrė Šopaitė-Šilinskienė, aukojimo portalo Aukok.lt vadovė pristatys šios lietuviškos paramos platformos principus bei galimybes ne pelno sektoriui;
• Aistė Eidukaitytė, projekto „Misija Sibiras“ vadovė papasakos apie jau ne vienerius metus vykdomas ir sėkmingas šio projekto kampanijas Aukok.lt portale.

Bus ne tik naudinga, bet ir įdomu, tad registruokis jau dabar!

Kam skirta? Seminaras skiriamas ne pelno organizacijoms – NVO, kultūros, švietimo, jaunimo organizacijoms, taip pat savivaldybių įstaigoms, bendruomenėms, asociacijoms ir kitoms, - dirbančioms su tarptautiniais socialiniais, kultūros ar atminties projektais.

Kur ir kada? 2020 m. gruodžio 9 d., 10:00 - 12:00 val. Virtuali nuoroda į transliacijos puslapį bus atsiųsta visiems užsiregistravusiems į el. pašto dėžutes. gruodžio 8 d.

Registruokishttps://bit.ly/3qdYsUD

Be šio seminaro, pokalbiui apie papildomas galimybes pritraukti lėšų ne pelno sektoriaus projektams dar pakviesime į du virtualius renginius. Gruodžio mėnesį planuojame seminarą apie kitus Lietuvoje veikiančius fondus, tinkančius nevyriausybinių organizacijų idėjoms įgyvendinti, o sausio mėnesį pakviesime susipažinti su atsinaujinosiomis Europos Sąjungos programomis. Sekite mūsų naujienas Facebook profilyje https://www.facebook.com/EuropaPilieciams

 Iki pasimatymo!

 

ES programos „Europa piliečiams“ biuro Lietuvoje, NVO informacijos ir paramos centro informacija

Nuorodos