Virtualus seminaras apie NVO veiklos tęstinumo planavimą (vyks: 2020 lapkričio 09)

Šie metai buvo nepaprastai sunkūs visoms visuomeninės veiklos sritims, įskaitant ir nevyriausybines organizacijas (NVO). Vis labiau besikeičiančioje darbo aplinkoje, organizacijos prisitaiko prie naujų darbo būdų ir dažnai teikia naujas paslaugas ar pagalbą.

Siekdama padėti NVO sektoriui stiprinti atsparumą ir efektyvumą COVID-19 pandemijos metu, Jungtinės Karalystės ambasada Vilniuje kviečia Jūsų organizaciją dalyvauti virtualiame seminare apie NVO veiklos tęstinumo planavimą, kuris vyks pirmadienį, lapkričio 9 d., nuo 14:00 val. iki 17:00 val.

Seminaras organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Jungtinės Karalystės Vyriausybe. 

 

Kam šis seminaras bus naudingas?

Seminaras bus naudingas nedidelėms NVO, kurių kasdienį darbą paveikė pandemija.

 

Kokia informacija bus pristatyta seminare?

Seminare bus pristatomas vienos Jungtinės Karalystės NVO veiklos pavyzdys pandemijos metu, taip pat vyks krizių valdymo ekspertų mokymai apie veiklos tęstinumą bei praktinės pratybos, padėsiančios pritaikyti išmoktus įgūdžius. Seminaras vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.

 

Kaip NVO gali registruotis į seminarą?

Norėdami užsiregistruoti į seminarą, prašome iki ketvirtadienio, lapkričio 5 d., atsiųsti savo organizacijos atstovo vardą, pavardę, nurodant pareigas ir el. pašto adresą el. paštu be.vilnius@fcdo.gov.uk.

Jei asmuo negalėtų dalyvauti, kviečiame iš karto registruoti du asmenis. Taip pat prašome kuo anksčiau pranešti mūsų nurodytu el. pašto adresu, jei norite pakeisti pateiktą informaciją apie atstovą.

Tik iš anksto užsiregistravę dalyviai galės prisijungti prie seminaro.

Tikimės Jūsų dalyvavimo seminare lapkričio 9 d.

 

Britų ambasados, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, NVO informacijos ir paramos centro informacija

Nuorodos