Gegužės 7 d. „Google" rengia internetinį seminarą prie programos prisijungiančioms NVO (vyks: 2020 gegužės 07)

Gegužės 7 d., 11:00 val., „Google" rengia internetinį seminarą prie programos prisijungiančioms nevyriausybinėms organizacijoms.

Seminaro metu aptarsime „Google for Nonprofits" ne pelno siekiančioms organizacijoms programą, „G Suite for Nonprofits" įrankius ir detaliau pristatys programos „Ad Grants" pasiūlymą bei „Google Ads" pagrindus.

„Google Ad Grants" ne pelno siekiančioms organizacijoms siūlo galimybę gauti reklamos skelbimų kreditą iki 10 000 USD per mėnesį, siekiant padidinti jų žinomumą, padėti kaupti lėšas, rasti savanorių bei partnerių. Norėdami užtikrinti, kad organizacijos sklandžiai taikytų ir naudotų šiuos kreditus, siūlome šį įvadinį seminarą.

Po seminaro organizacijos galės registruotis į nemokamą 3 valandų konsultaciją su šalyje pirmaujančių rinkodaros agentūrų skaitmeninės rinkodaros specialistais, kurie padės sukurti paskyras, tvarkyti reklamos kampanijas ir pasiekti geriausių įmanomų rezultatų. Galimas konsultacijų skaičius yra ribotas, o pirmenybė bus teikiama organizacijoms, kurios stebi seminarą ir prieš konsultacijas susipažino su „Ad Grants".


Norėdami prisijungti prie internetinio seminaro ir kreiptis dėl konsultacijų, prašome registruotis užpildydami šią formą.

 

Google Ad Grants, NVO informacijos ir paramos centro informacija 

Nuorodos