Kviečiame į diskusiją "Kaip namie" (vyks: 2017 rugpjūčio 19)

Maloniai kviečiame į Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro organizuojamą diskusiją "Kaip namie", kuri vyks 2017m. rugpjūčio 19 dieną 15val., Socialinių inovacijų festivalyje BiZzZ'17 (Inovatorių slėnis, Antalieptė, Zarasų rajonas), Hakatono scenoje.  

Per pastaruosius dešimtmečius į Lietuvą atvyko dešimtys tūkstančių užsienio šalių piliečių, kurie čia kuria savo namus. Ar pažįstame ir priimame šiuos žmones? Diskusijoje kartu su Lietuvoje gyvenančiais užsieniečiais Yevgenyi Titov ir Basir Usofi kalbėsimės apie naujakurių gyvenimo patirtis, apie mūsų norą pažinti kitokias kultūras ir gebėjimą gyventi tarpkultūrinėje aplinkoje.

Šiais metais BiZzZ epicentre- kultūrų įvairovė ir integracija!

REGISTRUOKIS į festivalį čia: https://goo.gl/forms/NrTTJOGP37g5WB3M2
PROGRAMA: https://drive.google.com/file/d/

Pasaulis, kuriame gyvename tampa vis dinamiškesnis, tad šįmet BiZzZ kviečia į skirtumus pažvelgti kaip į galimybes dar negirdėtoms idėjoms gimti. Tradiciškai rugpjūčio 18-20 dienomis Inovatorių slėnyje, Antalieptėje, susitiks per 150 inovatorių, kurie įkvėps pristatydami ir dalindamiesi gerosiomis praktikomis iš technologijų, verslo, kultūros ir kitų sričių. Sieksime atsakyti į klausimą - ką bendra turi kultūrų bei žmonių įvairovė, integracija ir inovacijos.

Pranešimai, diskusijos, gamta, istorinė aplinka ir, žinoma, naktinis žygis, padės sukurti pačią tinkamiausią aplinką naujoms idėjoms ir pažintims kurtis ir skleistis. Dalyvauk, pasidalink, atrask!

Praėjusių metų festivalio video: https://www.youtube.com/watch?v=PTJwFJ4q-zA  

Iškilus klausimams dėl diskusijos galite kreiptis telefonu 8 686 22229 (Ričardas), visais festivalio klausimais - 8 699 15484 (Arūnas). 

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro informacija

 

    

 

Nuorodos