Socionomų forumo susitikimas "Socialinis darbas su jaunimu gatvėje: galimybės jaunimui ir darbuotojams" (vyks: 2014 lapkričio 19)

Maloniai kviečiame lapkričio 19d. į Socionomų forumo susitikimą "Socialinis darbas su jaunimu gatvėje: galimybės jaunimui ir darbuotojams". Pal. J. Matulaičio socialinio centro darbuotojai Giedrė Laucytė ir Kasparas Laureckis pristatys pirmąją socialinio darbo gatvėje programą Lietuvoje: „Sofkė“.

"Sofkė" – tai pagalba 14 – 20 metų jauniems žmonėms, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia gatvėje ir patiria įvairius sunkumus. Kviečiame  susipažinti su šia programa ir diskutuoti apie jos galimybes ir  perspektyvas.

Socionomų klubas, inicijuotas VU Socialinio darbo katedros, subūrė socialinio  darbo ir socialinės politikos dėstytojus, mokslininkus, institucijų atstovus ir  socialinius darbuotojus-praktikus svarstyti aktualias socialinio darbo ir  socialinės politikos problemas bei ieškoti sprendimų. Taip jis tapo Socionomų Forumu – vieta ir galimybe tolesnėms iniciatyvoms.
 

Kada: lapkričio 19 d., trečiadienį, 18.30.

Kur: VU Filosofijos fakultete 201 auditorijoje (Vilnius, Universiteto g. 9/1)

 

Socionomų forumo, NVO informacijos ir paramos centro informacija

Nuorodos