Konferencija "Lietuvos NVO kokybės standarto gairės" (vyks: 2014 rugsėjo 24)

Nepakankamas nevyriausybinių organizacijų skaidrumas, nesugebėjimas pritraukti ir/arba diversifikuoti finansavimo šaltinių, rezultatais pagrįsto valdymo stoka, elgesio kodekso ar profesinės veiklos standartų neturėjimas – visa tai nulemia fragmentuotą, silpną ir pasyvų NVO sektorių. Siekiant Lietuvos NVO sektoriui įsitvirtinti kaip tvariam visuomenės segmentui, būtina apibrėžti aiškius ir vienareikšmius kokybinius reikalavimus NVO skaidrumui, atskaitomybei, lėšų pritraukimui ir vadybai bei dėti pastangas tam, kad šie kriterijai taptų gyvybingu NVO kokybės standartu.

NVO kokybės standartizavimo sistemos sėkmingai veikia stiprų NVO sektorių turinčiose šalyse: Austrijoje, Vokietijoje, Ispanijoje. Naujose ES šalyse, pvz.: Čekijoje, Vengrijoje, šios iniciatyvos žengia pirmuosius žingsnius. Manome, kad Lietuvoje atėjo laikas vienytis pažangiai ir skaidriai veikiančioms organizacijoms ir kartu nuspręsti, kokio NVO standarto mums reikia.

Rugsėjo 24 d. kviečiame į renginį „Lietuvos NVO kokybės standarto gairės“, kuriame „brainstorm‘o“ metodikos pagalba pasidalinsime žiniomis, lūkesčiais ir patirtimi, bei nuspręsime kitus žingsnius tam, kad NVO standartas būtų įdiegtas ir sėkmingai veiktų Lietuvoje.

KONFERENCIJOS PROGRAMA


Renginys vyks Vilniaus mokytojų namų Mokymosi ir informacijos centre II a, Vilniaus g. 39.

Registruotis į rengini galite čia.  

 

Daugiau informacijos:

Marija Šaraitė
Projektų vadovė
Tel. nr.: +37067882132 / +37062254719
Gedimino pr. 21, NVO Avilys, Vilnius

 

VšĮ "Geros valios projektai", NVO informacijos ir paramos centro informacija 

Nuorodos