Kviečiame š.m. birželio 5-7 dienomis į Filantropijos forumą Klaipėdoje (vyks: 2014 birželio 05 - 2014 birželio 07)

FILANTROPIJOS FORUMAS
2014 m. birželio 5-7 d.
LCC tarptautinis universitetas

Renginio tikslas – pažymėti Filantropijos instituto įkūrimą LCC tarptautiniame universitete ir paskatinti filantropinę veiklą Lietuvoje.


* Forumo dalyviai aptars teorines ir praktines filantropijos realijas Lietuvoje ir užsienyje.
* Forumas taip pasitarnaus kaip platforma dialogui tarp valdžios atstovų, verslininkų ir ne pelno siekiančių organizacijų vadovų, kurie tiki stipria ir klestinčia Lietuva.

Ketvirtadienį, birželio 5 d. programoje numatomi Lietuvos ir užsienio filantropijos ekspertų pranešimai ir oficialus Filantropijos instituto atidarymas.


Penktadienį, birželio 6 d. susitelksime ties filantropijos svarbos demokratiškoje visuomenėje klausimu. Turėsime galimybę išgirsti pasisakymus iš valdžios, ne pelno siekiančių organizacijų ir verslo sektoriaus atstovų bei diskutuoti aktualiomis temomis.
Šeštadienį, birželio 7 d. vyks praktiniai mokymai visuomeninių organizacijų atstovams. Užsiėmimuose bus gvildenami vadovavimo, lėšų rinkimo bei etikos klausimai.

Visi užsiėmimai nemokami, tačiau dalyviai turėtų užsiregistruoti čia iki gegužės 30 d.
Programa vyks lietuvių ir anglų kalbomis.

Forumo programą rasite čia. Prašome rašyti rektorato administratorei į advancement@lcc.lt, jei norėsite daugiau informacijos ar kils neaiškumų.


Filantropijos instituto, NVO informacijos ir paramos centro informacija

 

Nuorodos