Darbinis forumas-diskusija „Kartu mes stipresni“ (Klaipėdoje) (vyks: 2014 gegužės 22)

Kviečiame Jus į darbinį forumą-diskusiją „Kartu mes stipresni“. Ši diskusija skirta Klaipėdos regiono darbdaviams, verslo pasaulio atstovams, profesinių sąjungų nariams ir NVO sektoriaus darbuotojams.


Diskusiją organizuoja Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su partneriais.


Ši diskusija – tai unikali proga susiburti trijų darbo srities sektorių atstovams, kurie dažniausiai neturi laiko (ar pristinga iniciatyvos) susitikti: darbdaviams, NVO sektoriaus darbuotojams ir profesinių sąjungų atstovams. LR Lygių galimybių įstatymas numato, jog įgyvendinti lygias galimybes yra darbdavio pareiga. Džiugu, kad daugėja įmonių ir organizacijų, kurios supranta, jog galima pasiekti daugiau, atsižvelgiant į žmogaus išskirtinumą bei sukuriant tokią darbo aplinką, kurioje kiekvienas jaustųsi priimamas ir vertinamas.


Matome, kad ne mažiau svarbu yra dalintis patirtimi ir gerosiomis praktikomis. Todėl šiuo kvietimu skatiname ne tik ateiti ir išgirsti ką turime pasakyti mes ar kiti, bet ir prašome Jūsų papasakoti kaip jums pavyko Jūsų įmonėje ar organizacijoje įtvirtinti lygias galimybes ir kaip tai praturtino komandą ir darbo kokybę. O galbūt priešingai – susidūrėte su kokiais nors sunkumais?


Siūlome netradicinį formatą – moderuotą diskusiją, kur lektoriai tik pristato Lygių galimybių įstatymą ir lygių galimybių principo naudą darbo srityje, bei pateikia galimas gaires tolimesnei diskusijai, o visa diskusija tiesiogiai priklauso nuo forumo dalyvių.


Diskusijos sėkmė labai priklauso nuo lygiaverčio visų trijų sektorių atstovų proporcingumo. Darbdaviai net ir svarbesni šiuo atveju už NVO ir profesines sąjungas būtent todėl, kad lygios galimybės ypatingai priklauso nuo įmonių ar organizacijų vadovų ir personalo vadybininkų pozicijos šiuo klausimu. Labai vertingas būtų tokių darbdavių dalyvavimas, kurie vadovauja didesnėms organizacijoms, nes didelės komandos gretose lygios galimybės dažnai yra aktualesnis klausimas (natūralu, kuo daugiau žmonių, tuo daugiau įvairovės, tuo daugiau aštrumų tarp skirtumų ir pan.). Tai jokiu būdu nereiškia, kad iš mažesnių organizacijų atstovų nelaukiame! Laukiamas kiekvienas, norintis sužinot daugiau ir pasidalinti savo patirtimi. Lygios galimybės visų pirma prasideda nuo asmeninių nuostatų.

Diskusijos vieta: Viešbutis "Radisson Blu Hotel, Klaipėda“, Šaulių g. 28, Klaipėda
Diskusijos data ir laikas: š.m. gegužės 22 d. 10 val.
Diskusijos trukmė: 2 val.


Mums labai svarbus Jūsų įmonės atstovų dalyvavimas, todėl jei negalite dalyvauti pats (pati) labai prašome deleguoti ką nors. Dalyvių skaičius nėra ribojamas.

Būsime labai dėkingi, jei informacija apie renginį pasidalinsite su visais, kuriems tai galėtų būti aktualu ir įdomu. Dalyvavimas nemokamas.


Kontaktai registracijai ar papildomai informacijai gauti: Mintautė Jurkutė, tel. +37061400725, mintaute.jurkute@lrs.lt; Lina Gulbinė, lina@lnf.lt, tel. +37060740619,
 

 

Mintautė Jurkutė

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba
Šeimyniškių g. 1A, LT-09312 Vilnius
Tel. (8-5) 2612740
Mob.(8 614) 00725
El. paštas: mintaute.jurkute@lrs.lt  


Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos, NVO informacijos ir paramos centro informacija

Nuorodos