Mokymo kursai „ATOQ (Advanced Training On Quality) for Youth Exchanges“ 2014 m. birželio 19-24 d. Paryžiuje, Prancūzijoje (vyks: 2014 birželio 19 - 2014 birželio 24)

Kviečiame į mokymo kursus „ATOQ (Advanced Training On Quality) for Youth Exchanges“ 2014 m. birželio 19-24 d. Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai tarptautiniai mokymo kursai, kuriuos organizuoja Nacionalinių agentūrų tinklas. Jų tikslas – padėti dalyviams įsivertinti anksčiau vykdytų tarptautinių jaunimo mainų projektų patirtį bei įgyti naujų žinių, reikalingų vykdyti dar kokybiškesnius jaunimo mainų projektus.

Mokymo kursų metu dalyviams bus suteiktos galimybės:

Kritiškai į(si)vertinti vykdytų jaunimo mainų kokybę ir jų poveikį jauniems žmonėms;
Didinti suvokimą apie jaunimo mainų kokybės kriterijus: aktyvų jaunų žmonių dalyvavimą, įvairovę ir tarpkultūrinį mokymąsi, europinę dimensiją ir pilietiškumą;
Patirti jaunimo neformaliojo ugdymo procesą ir suvokti jo svarbą jaunimo mainuose;
Tobulinti projektų vadybos kompetenciją, siekiant vykdyti kokybiškesnius tarptautinius jaunimo mainus.

Reikalavimai dalyviams:

vyresni nei 18 metų;
gerai mokantys anglų kalbą. Mokymai vyks šia kalba;
organizavę bent vienus jaunimo mainus ir planuojantys organizuoti naujus;
trokštantys tobulėti;
galintys skleisti kursų metu gautą patirtį bei žinias;
ieškantys partnerių savo projektams.

Iš tos pačios organizacijos / neformalios jaunimo grupės tik vienas atstovas (-ė) gali teikti paraišką konkursui.


Registracija į mokymo kursus vyksta per SALTO sistemą. Pirmiausiai turite susikurti profilį šioje sistemoje ir tik tuomet galėsite užpildyti anketą.

Registracija vyksta iki 2014 m. gegužės 2 d.

Nuoroda į kursų aprašymą bei el.anketą SALTO tinklalapyje (anglų k.).


Kelionės išlaidos:
Dalyvių apgyvendinimo, maitinimo ir programos išlaidomis rūpinasi priimančios šalies agentūra. Atrinktų dalyvių tarptautinės kelionės ir sveikatos draudimo išlaidas dalinai (90 proc.) finansuos Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra.

 

Dalyvių siuntimo į renginį tvarka:
Atrinkus dalyvius, jiems el. paštu siunčiamas organizatorių laiškas anglų kalba, kuriuo informuojama apie atrinkimą į mokymo kursus. Tik po šio laiško, maždaug per savaitę, iš Lietuvos siunčiami dalyviai sulaukia informuojančio el. laiško iš Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros (JTBA), kuriame detaliau aprašoma dalyvių siuntimo tvarka ir pradedamos su siuntimu susijusios procedūros.

Dalyviai kviečiami pasirašyti sutartį su JTBA. Dalyviai, suderinę kelionės laiką ir bilietų kainą su JTBA, turi patys įsigyti kelionės bilietus ir draudimą, jei reikia — vizą. Šių išlaidų dalis (ne mažiau nei 90 proc.) vėliau, pateikus reikalingus dokumentus, Agentūros kompensuojama. Dalyvis arba jo organizacija įsipareigoja, kad kelionės ir su ja susijusių išlaidų indėlis yra ne mažesnis kaip 10 proc. (pateikus įrodančius dokumentus, deklaruojama išleista 100 proc. suma ir prašymas kompensuoti 90 proc. Agentūrai).

Kilus klausimams, kreipkitės į projektų koordinatorę Eglę Venckutę el. paštu egle@jtba.lt, tel. (8 5) 249 7003.

 

JTBA, NVO informacijos ir paramos centro informacija

Nuorodos