Startuoja nemokamas 2023 metų mokymų ciklas „PatirtiES“

Europos demokratija yra labai vertinga ir nėra savaime suprantamas dalykas. Kartu ją kurkime, kartu ją ir ginkime. Prisijunk prie bendruomenės žmonių, tikinčių demokratija ir norinčių ją įtvirtinti Europoje.

https://esamekartu.eu – tai mus, tikrus europiečius, vienijanti platforma, kurios nariai gali nemokamai dalyvauti įvairiuose renginiuose ir mokymuose, gauti jiems aktualiausius teminius naujienlaiškius, skelbti savo iniciatyvas bei burti bendraminčius.

Demokratija prasideda nuo tavęs.

Jei dar neužsiregistravote esamekartu.eu platformoje, nedelsdami registruokitės ir dalyvaukite nemokamuose mokymuose, skirtuose esamekartu.eu platformos nariams.

 

MOKYMAI BENDRUOMENĖS NARIAMS

Iki naujų metų liko vos kelios savaitės – atversk naują lapą su #PatirtiES mokymų cikle įgytomis žiniomis! Nemokamus mokymus skirtus esamekartu.eu platformos nariams pradedame jau šį ketvirtadienį (lapkričio 23 d.)!

Tavęs laukia 4 susitikimai ZOOM platformoje – tuo pačiu laiku – ketvirtadieniais, 16 valandą (nuorodą gausi el.pašto adresu, kuriuo registravaisi esamekartu.eu platformoje).

Keturi savo sričių žinovai, dalinsis metų metus kauptomis žiniomis: koks vis dėlto mūsų klimato likimas? Kaip teisingai valdyti asmeninius finansus nuo pat nepriklausomo gyvenimo pradžios? Dar daugiau įdomių temų visiems esamekartu.eu bendruomenės nariams.

Mokymų ciklą pradėsime nuo bene svarbiausios temos – klimato kaitos. Kartu analizuosime, kokios mūsų pastangos galėtų kurti teigiamą poveikį saugant mūsų planetą. Tvarumo trenerio Silvestro Dikčiaus pranešime galėsi išgirsti pačias aktualiausias naujienas ir atsakymus į labiausiai rūpimus klausimus.

Šių metų mokymų kalendorius:

 

Lapkričio 23 d. 16 val.
Silvestras Dikčius
„Rimti žaidimai su klimatu: tobula problema, kurią turime spręsti dabar“

Nors apie klimato atšilimą ir jo pasekmes girdime nemažai, naujienų sraute lengva pasimesti. Visgi ką klimato kaita iš tikrųjų reiškia kiekvienam iš mūsų? Kartu su tvarumo ekspertu Silvestru Dikčiumi sužinok, kaip kasdienybėje gali prisidėti prie klimato kaitos suvaldymo ir kaip galime padėti vieni kitiems mažinti besikuriantį šiltnamio efektą. Kartu galime pasiekti viską!

Lapkričio 30 d. 16 val.
Odeta Bložienė
„Kaip naviguoti pinigų pasaulyje savarankiško gyvenimo pradžioje“

O kodėl to nemoko mokykloje? Natūralu, jog pradėjus gyventi savarankiškai yra daug nežinomybės. Finansinis raštingumas neišvengiama gyvenimo dalis, su kuria susiduria kiekvienas suaugęs žmogus. Būtent dėl to naudinga pasisemti biudžeto planavimo paslapčių, suprasti jo pagrindinius veikimo principus, kad įgytas žinias galėtum išnaudoti savo pranašumui. Savo patirtimi pasidalins Odeta Bložienė, asmeninių finansų ekspertė, net 15-lika metų dirbusi viename didžiausių šalies komercinių bankų.

Gruodžio 7 d. 16 val.
Antanas Bernatonis
„Kaip dirbtinis intelektas keis edukaciją ir ateities karjeras“

Ar jau išbandei dirbtinio intelekto galimybes? DI gali būti puiki galimybė, jei yra naudojamas tinkamai. Laikui bėgant dirbtinis intelektas vis labiau integruosis į kasdienę mūsų veiklą, todėl būtina išmanyti, kaip praktiškai išnaudoti jo suteikiamus įrankius. Be to, kiekvienam moksleiviui jau dabar naudinga sužinoti, kokius įgūdžius reikėtų pradėti lavinti savo ateities karjerai. Visa, ką reikia žinoti apie dirbtinį intelektą, tau papasakos dirbtinio intelekto treneris Antanas Bernatonis.

Gruodžio 14 d. 16 val.
Justinas Jautžemis
„Socialinių tinklų evoliucija: iš kur atėjom, kas vyksta dabar ir ko tikėtis rytoj“

Statistiniais duomenimis šiuo metu Lietuvoje, socialiniame tinkle „Instagram” yra beveik 1 milijonas vartotojų. Nuo ko visa tai prasidėjo ir kas lėmė tokį didžiulį susidomėjimą šia ir kitomis socialinių tinklų platformomis? „Delfi“ rinkodaros vadovas Justinas Jautžemis atskleis, kaip ir kodėl socialiniai tinklai užima tokią didelę vietą mūsų kasdieniniame gyvenime ir kokia numatoma jų ateitis. Mokymų metu sužinosi, kaip leidžiant laiką prie telefono ekrano išlikti saugiam ir žinoti, kada sustoti.

 

Neabejok ir prisijunk prie nuotolinių mokymų - juk visada smalsu sužinoti kažką naujo, o patarimų niekada nebus per daug! Pasisemk #patirtiES Europos Parlamento organizuojamame mokymų cikle jau dabar!

 

Iki pasimatymo!

 

Esamekartu.lt komanda ir NVO informacijos ir paramos centro informacija

 

Nuorodos