Vieša konsultacija apie metinių NVO ataskaitų rinkinio sudarymą

NVO atskaitomybės mokymų metu kalbėjome plačiai apie bendrą organizacijų atskaitomybę - nuo NVO įsitraukimo į viešą politiką iki organizacijos raštvedybos ir ataskaitų pateikimo atsakingoms institucijoms.

Susiaurinome temą ir balandžio 18 d. (antradienį) 10:00 - 12:00 val. kviečiame NVO vadovus ir buhalterius į viešą konsultaciją apie metinių ataskaitų rinkinio teikimą Registrų centrui (nagrinėsime tiek teoriškai, tiek praktiškai). 

Primename, kad:

- nuo teisingai parengtų ir laiku pateiktų ataskaitų priklauso NVO finansavimo klausimas;

- Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnyba prie Finansų ministerijos 2023 metais atliks Registrų centre viešai skelbiamų nevyriausybinių organizacijų 2022 m. finansinių ataskaitų kokybės stebėseną.

Vietų skaičius yra ribotas net ir turint virtualias kėdes, kadangi pasiekus limitą - registracija bus sustabdyta. Skatiname registruotis atsakingai ir neužimti vietų, jei nesate tikri ar galėsite dalyvauti.

Kviečiame registruotis - https://forms.office.com/e/9NUdsU9X2X , nes tik užsiregistravę dalyviai gaus prisijungimo nuorodą prie MS Teams platformos, kuri bus išsiųsta visiems dieną prieš renginį.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis el. paštu info@nisc.lt arba tel. +370 682 22102.

 

*Vieša konsultacija organizuojama įgyvendinant institucinio stiprinimo projektą "Savivaldybių ir NVO bendradarbiavimo skatinimas teikiant viešąsias paslaugas", kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

 

NVO informacijos ir paramos centro informacija

Nuorodos