Projektų rengimo mokymai NVO

NVO sektoriaus finansavimo tvarka dar neužtikrina organizacijų darbo tęstinumo ir daugelis organizacijų susiduria su lėšų trūkumu. Mes, Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras, visada atkreipiame dėmesį į tai, kad tvari NVO turi turėti pajamų šaltinių įvairovę (projektai, parama, paslaugų teikimas), tačiau projektinis finansavimas yra neatsiejama NVO veiklos dalis. Neretai organizacijoje vienu metu įgyvendinamas ne vienas, o keli projektai.

Ar jus muša lengvas prakaitas, kai pagalvojate apie paraiškos rašymą?  Ar lydi nerimas dėl projektų rengimo? Norint viso to išvengti - būtinas geras pasiruošimas, žinios ir praktika.

Projektų rašymo procesas dažniausiai yra šabloninis, gali keistis tik kelios sritys bei nuostatai.

✅Kaip suformuluoti aiškius, konkrečius, išmatuojamus ir įvykdomus tikslus?

✅Kaip pateikti projekto pagrindimą, kad paraiška atitiktų iškeltus vertinimo kriterijus?

✅Kuo skiriasi projekto tikslas nuo uždavinių?

✅Ar sąmata planuojamai veiklai sudaroma logiškai?

Pastebime, jog reikalinga vis didesnė pačių NVO atsakomybė ir indėlis į projektų rengimą, todėl jau kitą savaitę, kovo 23 d. (ketvirtadienį) nuo 10:00 iki 12:00 susitikime ir aptarkime visą tai nuotolinių mokymų metu.

Моkymai skirti tik nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų atstovams (visos bendruomeninės organizacijos yra NVO, bet ne visos NVO yra BO).

Kviečiame registruotis - https://forms.office.com/e/A5NK3V5spA, nes tik užsiregistravę dalyviai gaus prisijungimo nuorodą prie MS Teams platformos.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis el. paštu info@nisc.lt arba tel. +370 682 22102.

*Mokymai organizuojami įgyvendinant institucinio stiprinimo projektą "Savivaldybių ir NVO bendradarbiavimo skatinimas teikiant viešąsias paslaugas", kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

NVO informacijos ir paramos centro informacija

Nuorodos