Nevyriausybinė aplinkosauginė organizacija Baltijos aplinkos forumas darbui Vilniuje ieško projektų finansininko (-ės)

Baltijos aplinkos forumas Lietuvoje yra pelno nesiekianti visuomeninė organizacija, vykdanti veiklą aplinkos apsaugos srityje.

Šiandien svarbiausios mūsų veiklos sritys ­– aplinkosaugos politikos formavimas, ryšiai su įvairiomis visuomenės grupėmis, institucinių gebėjimų stiprinimas, mokymai, visuomenės švietimas ir įvairios savanoriškos iniciatyvos. Bendradarbiaujame su įvairiomis organizacijomis, kurioms nesvetimos mūsų vertybės ir tikėjimas tuo, kad žmonės turi ir gali gyventi santarvėje su gamta.

Darbo pobūdis:
Tvarkyti organizacijos projektų, finansuojamų Europos Sąjungos fondų ir kitų nacionalinių bei tarptautinių institucijų paramos lėšomis, finansinę apskaitą:
- užtikrinti projektų apskaitos duomenų/išlaidų pagrindimo dokumentų atitikimą buhalterinės apskaitos, projektų finansavimo ir įgyvendinimo taisyklių bei kitų teisės aktų reikalavimams;
- konsultuoti projektų partnerius dėl finansinių ataskaitų rengimo;
- rengti projektų finansines ataskaitas/mokėjimo prašymus, kitas privalomas ataskaitas;
- vykdyti projekto partnerių finansinių ataskaitų pirminę kontrolę;
- analizuoti projektų sąmatų panaudojimo būklę, bendradarbiaujant su projekto vadovu (-e) siūlyti sprendimus dėl išlaidų atitikimo projekto sąmatai;
- kaupti ir sisteminti projektų apskaitos/analizės duomenis;
- dalyvauti naujų projektų paraiškų sąmatų rengime;
- bendradarbiauti ir bendrauti su projektus administruojančiomis institucijomis, projektų partneriais ir kitais suinteresuotais asmenimis;
- vidutiniškai 3 kartus per metus gali tekti išvykti į tarptautines komandiruotes.

Pradedant darbus bus suteikti mokymai ir konsultacijos, kurių metu bus supažindinama su įstaigos finansinės apskaitos struktūra ir konkrečių projektų finansinės apskaitos aspektais.

Reikalavimai kandidatams:
- aukštasis universitetinis išsilavinimas;
- ne mažesnė kaip 1 metų ES projektų finansininko darbo patirtis;
- anglų kalba (bendravimas tarptautinėje erdvėje);
- kruopštumas, atidumas, atsakingumas, analitinis mąstymas;
- geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai

Kandidato pranašumai:
- rusų kalbos žinios.


Tau rūpi tave supanti aplinka, esi kruopštus (-i), atsakingas (-a) ir nori prisijungti prie profesionalios komandos – tuomet siųsk savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką el. paštu rita.jonkuviene@bef.lt iki š.m. vasario 22 d.

Dirbdami mes siekiame, kad visuomenė gyventų švarioje ir sveikoje aplinkoje, gamtiniai ištekliai būtų tausiai naudojami, o turtinga gamtinė įvairovė būtų išsaugota ateities kartoms.


Daugiau informacijos apie Baltijos aplinkos forumą ir Facebook  
 

 

Baltijos aplinkos forumo, NVO informacijos ir paramos centro informacija

Nuorodos