Kvietimas dalyvauti šalies bendruomenių iniciatyvų konkurse „Mes – bendruomenė“ (iki: 2015 liepos 01)

Šalies bendruomenės gali prisidėti kuriant geresnę aplinką mums visiems: įrengti trūkstamą apšvietimą mietelio gatvėse, padėti mokyklos krepšinio rinktinei pasirengti naujausiam čempionatui ar atkurti vietos etnografinius papročius menančią istorinę vietą.

Šią iniciatyvą siekia plėtoti bendrovė „Maxima LT“ kartu su LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centru, skelbdama bendruomenių iniciatyvų konkursą „Mes – bendruomenė“.

Konkursu siekiama skatinti bendruomenių ir gyventojų aktyvumą bei iniciatyvumą sprendžiant juos supančios aplinkos problemas. Tris geriausius projektus, gerinančius vietos bendruomenių gyvenimo kokybę, planuojama išrinkti iki šių metų rugpjūčio 15 dienos. Jiems įgyvendinti „Maxima LT“ skirs po 5, 10 ir 15 tūkstančių eurų.

Su kaimynais svarstote, kad reikia apšviesti gatvę, įrengti suoliukus miesto parke ar vaikų žaidimo aikštelę? Galbūt jūsų bendruomenė seniai „serga“ už vietos krepšinio komandą, kuriai šiemet reikia naujo palaikymo?
Ar jūsų gyvenvietei trūksta bibliotekos? O gal turite kitų idėjų, kaip sukurti geresnę ar įdomesnę Jūsų miesto, miestelio ar gyvenvietės kasdienybę? Visos idėjos, kuriančios geresnę aplinką mums visiems, – geros!

Tereikia jas surinkti ir pateikti šalies bendruomenių iniciatyvų konkursui „Mes – bendruomenė“.

MAXIMA LT kartu su LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centru siekia skatinti Lietuvos bendruomenių ir gyventojų aktyvumą bei iniciatyvumą ir pradeda naują projektą – „Mes – bendruomenė“.

 

Projekto metu bendruomenės gali teikti paraiškas   ir nurodyti, kaip siūlomas projektas pagerins jų bendruomenės gyvenimo kokybę. Iš visų paraiškų bus atrinktos trys – labiausiai atitinkančios projekto kriterijus ir idėją, kurioms bus skirtas finansavimas – 5, 10 ar 15 tūkstančių eurų.

Paraiškos priimamos iki 2015 m. liepos 1 d.
Paraiškas gali teikti visos į vietos bendruomenių gerovės kūrimą orientuotos, juridinį statusą turinčios, bei numatytus kriterijus atitinkančios šalies organizacijos.

Nugalėtojus paskelbsime iki 2015 m. rugpjūčio 15 d.

Prieš pildant paraiškas siūlome atkreipti dėmesį, kad:
• Bendruomenė, teikianti paraišką, turi būti registruota ir turėti atitinkamą juridinį statusą bei paramos gavėjo statusą.
• Projektas turi būti orientuotas į vietos bendruomenės gerovės gerinimą.
• Prioritetas bus skiriamas projektams, kurie atitiks iškeltas prioritetines sritis:
- Švietimas;
- Sveika gyvensena ir sveikatinimas;
- Etnografinių regionų vertybių puoselėjimas;
- Infrastruktūros gerinimas.
• Atrinkti projektai turės būti įgyvendinami ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo sutarties pasirašymo datos.
• Paraiškos pildomos internetinėje anketoje arba spausdinamos ir siunčiamos paštu su nuoroda „Projektui MES – BENDRUOMENĖ“, adresu:

MAXIMA LT, UAB,
Savanorių pr. 247,
LT-02300, Lietuva.

Plačiau apie reikalavimus projektams, jų vertinimą ir finansavimo skyrimą skaitykite nuostatuose.

Informacija apie projektą

Daugiau informacijos: tel. +370 5 211 1272 (darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.) arba el. paštu marketingas@maxima.lt

 

MAXIMA LT, NVO informacijos ir paramos centro informacija
 

Nuorodos