Įsibėgėjo papildomi kvietimai ir vertinimai savivaldybėse

Vasara jau įsibėgėjus, kaip ir antrasis Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos priemonės "Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" konkursinių kvietimų ratas finansavimui gauti. Kodėl taip atsitiko?

1. Nebuvo pateiktos organizacijų metinės veiklos ataskaitos Registrų centrui (24% nuo visų pareiškėjų nepraėjo net formaliųjų kriterijų dėl metinių veiklos ataskaitų nepateikimo);

2. Nebuvo skaitomos paraiškos ir sąmatos pildymo instrukcijos, todėl dalis paraiškų nesurinko net minimalaus balų skaičiaus paraiškų turinio vertinimo metu.

Paraiška turi būti parengta taip, kad klausimų KAS, KADA, KĄ, KAIP IR KODĖL nebekiltų.

Siekiant, kad pareiškėjai darytų kuo mažiau klaidų rengdami paraiškas, buvo specialiai parengtos paraiškos ir sąmatos pildymo instrukcijos, vyko informaciniai susitikimai, kurių medžiaga viešai prieinama priemonei skirtame sub-puslapyje, konsultacijos teikiamos visiems potencialiems pareiškėjams tiek el.paštu, tiek telefonu.

Atkreipiame dėmėsį, kad ši konkursinė priemonė kitais metais turėtų startuoti jau pirmame ketvirtyje, todėl vėl bus žiūrimos organizacijų metinės ataskaitos už 2022 m. ir nebus taikomos jokios išimtys.

Džiaugiamės, kad jau didžioji dalis NVO jau patikslino savo ataskaitas Registrų centre.

Visada esame pasiruošę padėti organizacijoms, nors tenka išgirsti daug emocinio pykčio.

 

Priemonės konsultanto informacija

Nuorodos